Skład rady

CZŁONKOWIE RADY SZKOLNICTWA WYŻSZEGO i NAUKI ZNP KADENCJA 2014 – 2019

  1. Adamski Mariusz – Politechnika Białostocka, Białystok
  2. Bareła Ryszard – Politechnika Warszawska, Warszawa
  3. Białczyk Jan – Uniwersytet Jagielloński, Kraków
  4. Bogusławski Krzysztof – Akademia Techniczno-Humanistyczna, Bielsko-Biała
  5. Bzdawka-Piątkowska Kamilla – Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Bydgoszcz
  6. Czyżewski Cezary – Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  7. Dobrzański Zbigniew – Uniwersytet Przyrodniczy, Wrocław
  8. Fiedor Marian – Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Kraków
  9. Gałecki Jan – Zamiejscowy Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu, Biała Podlaska
  10. Gancarz Piotr – Akademia Pomorska, Słupsk
  11. Gontarski Dariusz – Politechnika Świętokrzyska, Kielce
  12. Górnik Wanda – Pomorski Uniwersytet Medyczny, Szczecin
  13. Grabiec Mariusz – Uniwersytet Opolski, Opole
  14. Grygierczyk Danuta – Śląski Uniwersytet Medyczny i Szpitale Kliniczne, Katowice
  15. Hoffman Antoni – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Lublin
  16. Idziak Paweł – Politechnika Poznańska, Poznań
  17. Ilkowski Filip – Uniwersytet Warszawski, Warszawa
  18. Kamiński Wojciech – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań
  19. Karczewski Maciej – Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
  20. Kędziorek Włodzimierz – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Płock
  21. Kościelniak-Mucha Barbara – Politechnika Łódzka, Łódź, Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  22. Kowalkowski Wojciech – Uniwersytet Przyrodniczy, Poznań
  23. Królicki Jerzy – Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego, Warszawa
  24. Kujawa Krzysztof – Instytut Środowiska Rolniczego i Leśnego PAN, Poznań
  25. Kuczuk Anna – Politechnika Opolska, Opole
  26. Kwiatkowska-Zwolan Agnieszka – Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, Warszawa
  27. Leszczyński Lech -Uniwersytet Łódzki, Łódź
  28. Łasiński Krzysztof – Uniwersytet Zielonogórski, Zielona Góra
  29. Mackiewicz Danuta – Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  30. Majchrzak Bronisław – Politechnika Wrocławska, Wrocław, Prezydium RSzWiN ZNP – Warszawa
  31. Makowski Sławomir – Politechnika Gdańska, Gdańsk
  32. Mierzwiński Dariusz – Politechnika Krakowska, Kraków
  33. Molenda Marcin – Szkoła Główna Handlowa, Warszawa
  34. Nagel Katarzyna – Uniwersytet Ekonomiczny, Katowice
  35. Niemiec-Knaś Małgorzata – Akademia im. Jana Długosza, Częstochowa
  36. Niewiadoma Maria Uniwersytet – Ekonomiczny, Wrocław
  37. Nowak Filip – Instytut Logistyki i Magazynowania, Poznań
  38. Olkiewicz Marcin – Politechnika Koszalińska, Koszalin
  39. Owczarek Janina – Związek Zawodowy Pracowników PAN, Warszawa
  40. Pasturczak Gabriela – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Szczecin
  41. Pietkiewicz Aleksander – Uniwersytet Medyczny i Szpitale Kliniczne, Wrocław
  42. Pietrzyk Bożena – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja, Kraków
  43. Piotrowska Dorota – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Suwałki
  44. Raganiewicz Janusz – Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków
  45. Rak Janusz – Politechnika Częstochowska, Częstochowa, Prezes RSZWiN ZNP – Warszawa
  46. Resztak Małgorzata – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa
  47. Rode Wojciech – Instytut Biologii Doświadczalnej PAN, Warszawa
  48. Różycki Stanisław – Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  49. Ryk Leszek – Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
  50. Ryś Adam – Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica, Kraków
  51. Ryś Jan – Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej, Kraków
  52. Rzymski Władysław – Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  53. Sala Dariusz – Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  54. Smoliński Aleksander – Politechnika Śląska, Gliwice
  55. Specjał Wiesława – Sekcja Emerytów i Rencistów SzWiN, Warszawa
  56. Stawicka Elżbieta – Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. i J. Śniadeckich, Gdańsk
  57. Stec Artur – Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Rzeszów
  58. Strzyż Małgorzata – Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Kielce
  59. Suchecka Anna – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa, Jelenia Góra
  60. Sybilski Zdzisław – Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz
  61. Szade Bartłomiej – Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Katowice
  62. Szczerba Janusz – Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, Radom, Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  63. Szczypior Danuta – Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego, Katowice
  64. Szmytka Jerzy – Uniwersytet Gdański, Gdańsk
  65. Szuta Marcin – Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock-Świerk
  66. Szymański Grzegorz – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Amosa Komeńskiego, Leszno
  67. Tadeusiak Wiesław – Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Warszawa
  68. Tarkowska Krystyna – Uniwersytet Przyrodniczy, Lublin
  69. Trojanowska Aneta -Uniwersytet Śląski, Katowice, Prezydium RSzWiN ZNP, Warszawa
  70. Umiastowska Danuta – Uniwersytet Szczeciński, Szczecin
  71. Wartecki Andrzej – Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego, Poznań
  72. Warzocha Zbigniew – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn
  73. vacat – Akademia Morska, Szczecin
  74. vacat – Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN, Łódź
  75. vacat – Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, Warszawa
  76. vacat – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Toruń
  77. vacat – Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, Siedlce
  78. vacat – Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów
  79. vacat – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej, Gorzów

Uczestnicy z głosem doradczym – art. 68 Statutu ZNP.

Sikorski Jan – Komisja Rewizyjna Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP

Uczestnicy z głosem doradczym – § 12 Regulaminu Rady

  1. Dawidowska-Marynowicz Barbara – Komisja Rewizyjna Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP
  2. Gwiazdowska Jadwiga – Komisja Rewizyjna Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP
  3. Łacek Marta – Komisja Rewizyjna Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP
  4. Staszewski Witold – Komisja Rewizyjna Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP